Wspólnota Młodzieżowa

Studnia Jakuba

„Studnia Jakuba” to jedna z pierwszych wspólnot, których powstanie zainicjowała młodzież z parafii p.w. Świętej Urszuli Ledóchowskiej.  Wszystko zaczęło się prawie rok temu, kiedy po zakończonych przygotowaniach do przyjęcia sakramentu bierzmowania, zapragnęliśmy dalej pogłębiać i rozwijać swoją wiarę. Tak narodził się pomysł, aby utworzyć pewnego rodzaju społeczność, nastawioną na młodzież, która pozwoli umocnić nas w działaniach dążących do poznania Pana Jezusa.

I tak od wielu miesięcy spotykamy się w coraz większym gronie, dzieląc się Słowem Bożym, modląc, wspierając i bawiąc. Uczymy się jak budować relacje międzyludzkie, których podłożem są najważniejsze w życiu wartości. Staramy się dawać przykład innym, służymy radą i pomocą, a przede wszystkim jesteśmy otwarci na nowych członków.  Naszym opiekunem duchowym jest ks. Patryk Jaszkowski.

Nasze spotkania odbywają się w każdy czwartek o godz. 19.00 na starej plebanii parafii p.w. Świętej Urszuli Ledóchowskiej  w Malborku.

Jesteśmy również na facebooku: