Menu

Menu dodatkowe

 • ółążść‡

Wyszukiwanie

W naszej diecezji

  

OSIEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA  - 31 lipca 2022r.

 1. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi przed i w czasie Mszy św. o godz. 7 i 18. Można też przystąpić do spowiedzi w czwartek, aby następnego dnia przyjąć Komunię św. pierwszopiątkową. 
 2. W sobotę przypada Święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 7 i 18. 
 3. Zapraszamy na Nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca, wynagradzające zniewagi wyrządzone Niepokalanemu Sercu NMP - w sobotę 6 sierpnia o godz. 18.45. Spowiedź od godz. 17.30.
 4. Zbliża się czas Ogólnopolskiej Pielgrzymki Parafii Programu Odnowy i Ewangelizacji, która odbędzie się u naszych sąsiadów w parafii Miłosierdzia Bożego na Wielbarku w dniach 20-21 sierpnia (sobota i niedziela). Zachęcamy, aby zaplanować sobie udział w tym spotkaniu. Prosimy o zgłoszenia, by nasza parafia była tam również reprezentowana. 
 5. Organizatorzy tego spotkania, na które przyjadą osoby z parafii z różnych stron Polski poprosili ostatnio o naszą pomoc w przenocowaniu gości przez dwie noce w czasie pielgrzymki na Wielbarku. Bardzo prosimy o zgłoszenie, kto może i chciałbym przyjąć pielgrzymów w dniach 20-21 sierpnia. 
 6. W tym tygodniu zwracamy się do mieszkańców bloku ulicy Michałowskiego 10 o pomoc w sprzątnięciu kościoła przed następną niedzielą. Sprzątanie w sobotę o godz. 8.30. Dziękujemy osobom z bloku Michałowskiego 9 oraz wolontariuszom za wczorajsze przygotowanie świątyni na niedzielę. 

SIEDEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA - 24 lipca 2022r.

 1. Dzisiaj z okazji wspomnienia św. Krzysztofa – Patrona kierowców święcimy pojazdy po każdej Mszy św. Ofiary złożone przy tej okazji zostaną przeznaczone na intencje mszalne. Msze św. w intencji kierowców i podróżujących poświęconymi pojazdami będą odprawiane w różnym czasie w ciągu roku - w dni, gdy nie ma innych intencji mszalnych. 
 2. Na stoliku pod chórem wystawione jest pudełko na intencje modlitw, które można powierzyć pielgrzymom na czas ich pielgrzymowania do Matki Bożej Częstochowskiej. Wyruszają w tym tygodniu. 
 3. Zbliża się czas Ogólnopolskiej Pielgrzymki Parafii Programu Odnowy i Ewangelizacji, która odbędzie się u naszych sąsiadów w parafii Miłosierdzia Bożego na Wielbarku w dniach 20-21 sierpnia (sobota i niedziela). Zachęcamy, aby zaplanować sobie udział w tym spotkaniu. Prosimy o zgłoszenia, by nasza parafia była tam również reprezentowana. 
 4. Organizatorzy tego spotkania, na które przyjadą osoby z parafii z różnych stron Polski poprosili ostatnio o naszą pomoc w przenocowaniu gości przez dwie noce w czasie pielgrzymki na Wielbarku. Bardzo proszę o zgłoszenie, kto może i chciałbym przyjąć pielgrzymów w dniach 20-21 sierpnia. 
 5. W tym tygodniu zwracamy się do mieszkańców bloku ulicy Michałowskiego 9 o pomoc w sprzątnięciu kościoła przed następną niedzielą. Sprzątanie w sobotę o godz. 8.30. Dziękujemy osobom z bloku Michałowskiego 7 oraz wolontariuszom za wczorajsze przygotowanie świątyni na niedzielę. 

PIĘTNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA  - 10 lipca 2022r.

 1. Dziękujemy ks. Markowi za wygłoszoną homilię. Po Mszy św. przy wyjściu z kościoła zbierane będą ofiary do puszki na wsparcie przygotowań do pielgrzymki na Jasną Górę. Bóg zapłać. 
 2. Na stoliku pod chórem wystawione jest pudełko na intencje modlitw, które można powierzyć pielgrzymom na czas ich pielgrzymowania do Matki Bożej Częstochowskiej.
 3. W czerwcu otrzymaliśmy zaproszenie dla całej parafii do udziału w Ogólnopolskiej Pielgrzymce Parafii Programu Odnowy i Ewangelizacji, która odbędzie się u naszych sąsiadów w parafii Miłosierdzia Bożego na Wielbarku w dniach 20-21 sierpnia (sobota i niedziela). Organizatorzy poprosili o podanie ile osób z naszej parafii weźmie udział w tym spotkaniu. Ponawiamy prośbę o zgłoszenia.
 4. Organizatorzy tego spotkania, na które przyjadą osoby z parafii z różnych stron Polski poprosili ostatnio o naszą pomoc w przenocowaniu gości przez dwie noce w czasie pielgrzymki na Wielbarku. Bardzo proszę o zgłoszenie, kto może i chciałby przyjąć u siebie pielgrzymów w dniach 20-21 sierpnia. 
 5. W tym tygodniu zwracamy się do mieszkańców bloku ulicy Michałowskiego 8 o pomoc w sprzątnięciu kościoła przed następną niedzielą. Sprzątanie w sobotę o godz. 8.30. Dziękujemy wolontariuszom oraz jednej osobie z bloku Michałowskiego 6 za wczorajsze przygotowanie świątyni na niedzielę. 

Święta

Czwartek, XIX Tydzień zwykły
Rok C, II
Wspomnienie św. Klary, dziewicy

Dzisiaj jest

czwartek,
11 sierpnia 2022

(223. dzień roku)

FACEBOOK - strona Parafii

Porządek Mszy św.

Msze św. w niedziele

i uroczystości:

700, 900,

1200, 1800

 

Msze św. w tygodniu:

700 i 1800

Licznik

Liczba wyświetleń strony:
136683