Spotkania modlitewne Wspólnoty odbywają się w zakrystii kościoła w środy o godz. 19 ZAPRASZAMY do wspólnej modlitwy...

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Semen” przy naszej parafii zaprasza na spotkania modlitewne w środy po wieczornej Mszy św., odbywające się w zakrystii kościoła. Spotkania są otwarte dla każdego. Serdecznie zapraszamy.

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym modli się wstawienniczo w intencji innych osób potrzebujących modlitewnego wsparcia w pierwsze piątki miesiąca po wieczornej Mszy św. w kaplicy.

Modlitwa wstawiennicza jest darem Ducha Świętego. W liście do Rzymian czytamy „Sam Duch Święty przyczynia się za nami w błaganiach”. Jest to modlitwa o charakterze prośby, w której grupka osób (3-4) wstawia się do miłosiernego Boga o potrzebne łaski dla innych osób. Jest służbą pośredniczenia w imieniu drugiej osoby. Celem głównym modlitwy wstawienniczej jest oddanie chwały Bogu i zbawienie człowieka. Modlić się wstawienniczo znaczy jednoczyć się z Chrystusem, który żyje i wiecznie wstawia się za nami.

Sobota, XXX Tydzień zwykły
Rok A, II
Dzień Powszedni albo wsp. Najśw. Maryi Panny w sob.

sobota,
31 października 2020