Pochodzi z Piecek k. Mrągowa. Ukończył Wyższe Seminarium Duchowne "Hosianum" w Olsztynie. 2 czerwca 1990r. otrzymał Sakrament Święceń z rąk J.E. Arcybiskupa Warmińskiego Edmunda Piszcza w katedrze olsztyńskiej

Wikariusz:

w parafii św. Barbary w Krzyżanowie => 1990-1992

w parafii sw. Józefa w Pasłęku => 1992-1994

w parafii katedralnej św. Mikołaja w Elblągu => 1994-1999

Proboszcz:

parafii Matki Bożej Królowej Polski w Nebrowie Wielkim => 1999-2003

parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Malborku => od 1 lipca 2003

Pochodzi z Wejherowa. Sakrament Święceń Kapłańskich przyjął z rąk J.E. Biskupa Elbląskiego Jacka Jezierskiego dnia 30 maja 2020 roku. Od 1 lipca 2020 roku wikariusz naszej parafii. Miłośnik liturgii obu form rytu rzymskiego, pasjonat śpiewu liturgicznego, zwłaszcza chorału gregoriańskiego i polifonii G. P. da Palestriny. W parafii opiekę duszpasterską sprawuje nad członkami Róż Różańcowych, lektorami, wspólnotą pogłębiania wiary „Wieczernik”, Apostolstwem Pomocy Duszom Czyśćcowym oraz chórem parafialnym „Cantate Domino”. Odpowiedzialny za organizację nabożeństwa I Sobót Miesiąca oraz redakcję biuletynu parafialnego „Uśmiech Urszuli”.

Pochodzi z Dąbrówki Malborskiej. Święcenia Kapłańskie otrzymał z rąk J.E. Biskupa Elbląskiego Jacka Jezierskiego 29 maja 2021r. Od 1 lipca 2021r. wikariusz w naszej parafii. Oprócz zainetresowań teologicznych pasjonuje się sprawami związanymi z człowiekiem - psychologią, innymi kulturami, misyjną dziłalnością Kościoła. W parafii oprócz posługi sakramentalnej opiekuje się Odnową w Duchu Świętym, wspólnotą młodzieżową " Studnia Jakuba", ministrantami i scholką " Armia Pana".

Pochodzi z Morąga. Ukończył Wyższe Seminarium Duchowne w Elblągu. Sakrament Świeceń Kapłańskich przyjął z rąk J.E. Biskupa Elbląskiego Jacka Jezierskiego, dnia 30 maja 2015 roku, w katedrze elbląskiej. Od 1 lipca 2015 do 30 września 2018 roku sprawował w naszej parafii posługę wikariusza. Od października 2018 roku, decyzją Biskupa Elbląskiego, został skierowany na studia doktoranckie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, kierunek: Nauki Biblijne. W związku z tym został on w naszej parafii rezydentem. Poza tym, ks. phm. Jakub Altman HR pełni funkcję Diecezjalnego Duszpasterza Harcerzy oraz Duszpasterza Harcerzy Malborka.

Pochodzi z Nowego Stawu. Sakrament Święceń Kapłańskich przyjął z rąk J.E. Biskupa Elbląskiego Jacka Jezierskiego, dnia 26 maja 2018 roku. Od 1 lipca 2018 roku wikariusz naszej parafii. Poza tym członek komisji ds. muzyki kościelnej diecezji elbląskiej, dyrektor Elbląskiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę. Od 1 października 2021 roku studiuje muzykologię na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Piątek, III Tydzień zwykły
Rok A, I