Ksiądz proboszcz Józef Miciński

Pochodzi z Piecek k. Mrągowa. Ukończył Wyższe Seminarium Duchowne "Hosianum" w Olsztynie. 2 czerwca 1990r. otrzymał Sakrament Święceń z rąk JE Arcybiskupa Edmunda Piszcza w katedrze olsztyńskiej

Wikariusz:

w parafii św. Barbary w Krzyżanowie => 1990-1992

w parafii sw. Józefa w Pasłęku => 1992-1994

w parafii katedralnej św. Mikołaja w Elblągu => 1994-1999

Proboszcz:

parafii Matki Bożej Królowej Polski w Nebrowie Wielkim => 1999-2003

parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Malborku => od 1 lipca 2003r.

Ksiądz wikariusz Karol Józefowicz

Pochodzi z Iławy. Ukończył Wyższe Seminarium Duchowne w Elblągu. Święcenia kapłańskie przyjął z rąk J.E. Biskupa Józefa Wysockiego dnia 7 czerwca 2014 r w katedrze elbląskiej. W czasie Wielkiego Postu 2014 roku odbywał praktykę diakońską w naszej parafii. Od dnia 1 lipca 2014 sprawuje posługę wikariusza w naszej parafii.

Ksiądz wikariusz Jakub Altman

Pochodzi z Morąga. Ukończył Wyższe Seminarium Duchowne w Elblągu. Sakrament Świeceń Kapłańskich przyjął z rąk J.E. Biskupa Elbląskiego Jacka Jezierskiego, dnia 30 maja 2015 roku, w katedrze elbląskiej. Od 1 lipca 2015 roku sprawuje w naszej parafii posługę wikariusza. Poza tym, pełni funkcję Diecezjalnego Duszpasterza Harcerzy, Dekanalnego Duszpasterza Młodzieży, Duszpasterza Harcerzy Malborka oraz Kapelana Hufca Elbląg ZHP.

Ksiądz rezydent Piotr Szafrański

Pochodzi ze Sztumu. Ukończył Wyższe Seminarium Duchowne w Elblągu. 6 czerwca 2009 r. otrzymał Sakrament Święceń kapłańskich z rąk J.E. Biskupa Jana Styrny w katedrze elbląskiej. Pierwszą pracę duszpasterską jako wikariusz podjął w Iławie w par. p.w. Św. Brata Alberta. Od sierpnia 2012 r. do września 2015r. był wikariuszem w naszej parafii. Obecnie jest studentem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na doktoracie z teologii pastoralnej.

Czwartek, XX Tydzień zwykły Rok A, I Święto św. Bar

czwartek,
24 sierpnia 2017

Czytania:

• Ewangelia:

Msze św. w niedziele sierpnia:

Msze św. w tygodniu:

Fatima